25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Kızılay teşekkür belgesi verdi

Kızılay teşekkür belgesi verdi

Türk Kızılay Derneği Malatya Şubesi kan kampanyalarına verdiği destekten dolayı İnternet Habercileri Cemiyeti Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Turgut’a teşekkür belgesi verdilp

Türk Kızılay Derneği Malatya Şube Başkanı Avukat Umut Yalçın ve Kızılay Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Ferhan Altunbaşak, tarafından, ülkemizin ihtiyacı olan kan ve kan ürünlerini gönüllü, düzenli ve bilinçli kan bağışçılarından karşılanmakta olan Türk Kızılayı Kan Hizmetleri’ne vermiş olduğu destekten dolayı İnternet Habercileri Cemiyeti Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Turgut’a teşekkür belgesi verdi.

“Medta etkili mekanizma”
Türk Kızılay Derneği Malatya Şube Başkanı Avukat Umut Yalçın, “sizleri Kızılay olarak yaptığımız her etkinlikte yanımızda görmek bizi onurlandırıyor. Zira basının gücü yapılan işlerin kamuoyuna ulaştırılmasında en etkili mekanizmadır. Sizler bu işi yaparken sadece görev bilinciyle hareket etmeyip Kızlayı’mıza manevi olarak desteğiniz göstermiş olmaktasınız. Bundan ötürü sizlerle birlikte olmak bizler için çok önemli hale gelmektedir. Bu sebeple de bu teşekkür belgesini sizlere kurumum adına sunmaktan zevk duyarım” dedi.

Kızılay Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Ferhan Altunbaşak ise yaptığı konuşmada; “Basın, Türkiye Cumhuriyeti’nde, yasama yürütme ve yargının üzerindedir benim gözümde çünkü bu süreçlerin akışındaki aksaklıklara yazarak çizerek müdahale etmek, doğrulukları yine yazarak çizerek tebrik etmek gücüne sahiptir. Kızılay olarak biz de, çok değer verdiğimiz basınımızı her daim yanımızda hissetmekten mutluyuz. Kıymetli basınımızın Malatya Kızılay olarak çalışmalarımızı görmesi, takdir etmesi, değerli Malatya halkı adına bir bakıma “aferin” demesi biz Kızılay çalışanlarını mutlu kılmakta, motivasyonumuzu artırmaktadır. Bu güzel duyguyu Malatya Kızılay’a defalarca yaşatan, bu yolla Malatya halkına üst düzey hizmet gitmesinde emeği geçen pek değerli Malatya Son Havadis çalışanlarına ve özellikle de Kemal Turgut’a kurumum Kızılay ve şahsım adına şükranlarımı sunarım.” İfadelerini kullandı. İnternet Habercileri Cemiyeti Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Turgut ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek dernek faaliyeti hakkında bilgiler verdikten sonra; “Bizler her zaman ülkemiz yararına güzel hizmetleri olan Kızılay’ımızın yanında olmayı sürdüreceğiz. Kızılay bugün ünü sınırlarımızı aşan devasa yardımlarla adından söz ettirerek bizlerin gurur kaynağı olmaya devam ediyor. Gerek afetlerde ve gerekse de savaş ve zulümlerin yaşandığı tüm coğrafyalarda insanlığın hizmetine koşuyor. Bizler bu anlamda zaten görevimizi yani yapmamız gerekenleri yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Yaptıklarımızın sizler tarafından kabul görüp karşılık bulması bizler için onur vesilesidir. Gösterdiğiniz nezaketiniz ve takdirlerinizle bizleri bir kez daha mutlu ettiğiniz için camiam adına sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.