TürkiyeSON - 23.09.2023 -

Küçük “Vatandaşımızın yanında olacağız”

Küçük “Vatandaşımızın yanında olacağız”

Vahap Küçük

Kaymakam Murat Irgatoğlu ve Belediye Başkanı Vahap Küçük, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Kaymakam Irgatoğlu, afetten sonra vatandaşı yalnız bırakmadıklarını belirterek “Yanlarında olduk. Gerekli acil ihtiyaçlarını karşıladık. Şimdi birlikte Ramazan sofrasındayız ve iftarı açacağız. Her türlü sıkıntılarına anında koşuyoruz. Devletimizin gücünü gösterdik. Kalıcı konutlar için yer tespiti çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

BİZE DÜŞEN GÖREVİ ACİLEN YERİNE GETİRECEĞİZ

Belediye Başkanı Vahap Küçük de, afetten dolayı çok üzgün olduğunu belirterek şöyle konuştu: “Ama biz her türlü ihtiyaçlarını belediye olarak karşılıyoruz. İftar yemeğini getiriyoruz. Ne derlerse ne ihtiyaçları varsa anında yapmaya çalışıyoruz. İmkanlarımızı sonuna kadar kullanarak, yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz. Şimdi iftarımızı birlikte açtık, konuştuk dertleştik. Yanlarında olmaya devam edeceğiz. Kalıcı konutların yapılması için bize düşen görevi acilen yerine getireceğiz.”

Mahallenin en yaşlısı 105 yaşındaki Mehmet Dede ise, nüfusa göre 105 yaşında olduğunu belirterek “Babam 120 yaşında vefat etti. Ben böyle bir hükümet görmedim her şeyi anında yapıyorlar. Eskiden kimse gelmezdi ya da gelseler bile ‘geçmiş olsun’ der giderlerdi. Şimdi Allah razı olsun hükümetimizden, kaymakamımızdan, belediye başkanımızdan her türlü ihtiyacımızı karşılıyorlar. Kaymakamımız hiç buradan gitmiyor. Allah ondan razı olsun, insana değer veriyorlar” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: