TürkiyeSON - 03.06.2023 -

Kul Hakkı Yiyorsun Yetim Hakkı Yiyorsun Allah Görüyor Müdür

Kul Hakkı Yiyorsun Yetim Hakkı Yiyorsun Allah Görüyor Müdür

Malatya KOSGEB de Tas Kayıp

Personel Yaptığı işin Kendi Özel işiymiş gibi  Davranması Verilen Evrakların hiç incelenmemesi Şahıs geldiğinde Dosyasını sorduğunda bir bakıp bir kaç eksik bulup bunları tamamlaması Torpilli Özellikle AK Parti Üst kademe ararsa Eksik tamamlama veya sıra durur Öncelik telefonda gelen emir.

Hani yeni İŞ Kuracaklara YARDIM için Kurslar Açılıyor ya Bugüne kadar kaç kişiye bu para ödendi kaç kişi hali hazırda O İşe Devam ediyor kaç kişi Sadece Para için kurduğu veya birinin yerini gösterip sadece Kira kontratını gösterip İthal FATURALAR la kaç kişi Para Çekti, Hangi iş yerini Gezdiler Devlet Karşılıksız Yardım yapıyor bunu Denetlemek Senin İşin MÜDÜR Efendi Geçmişte Kaç Fetö’cuya Bu Paralar ve Daha Büyük Paralar Nasıl Çıktı.

Hangi Vekil Daha Çok Aradı hiç Himmet Verdinmi Müdür Personelin bir Dosyanın Eksiğni bir Seferde Değil 10 seferde dahi tam çıkarmıyor Gariban zaten bekler muhakkak bir Eksik çıkar Bu ve daha çok önemli Konular var, MÜDÜR Bunlar kul hakkı Yetim Hakkı Eve ekmek götürmek isteyenlerin Hakkı ALLAH Her Şeyi Görendir ve bilendir MÜDÜR. VESSALAM

Malatyalı Hakkı Şenyiğit

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: