TürkiyeSON - 16.08.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Kumtepe güven tazeledi

Kumtepe güven tazeledi

Yeniden-Başkan-Seçildi

Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda yapılan kongrede 117 üyesi bulunan ve bu üyelerden 80 oy alarak üçüncü dönemdir başkanlığa seçilen Fatih Kumtepe, oy kullananlara teşekkür etti.

Fatih Kumtepe, “1. Amatör kümeye çıktığımız için çok mutluyuz. Tekrar başkan seçildim, tüm üyelere teşekkür ediyorum. Hedefimiz büyük iyi bir takım oluşturmak, bu hedefimiz için çalışacağız. Öncelikle takımın başına iyi bir hoca bulacağız, birkaç da futbolcu alacağız. Kongremize katılan Sayın Belediye Başkanımız Süleyman Eser’e de teşekkür ediyorum. Darendelilerin de desteklerini bekliyoruz” dedi

Reklam

MÜCADELELERİ BERABER YAPACAĞIZ

Kongreye katılan Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser de, “Başkanımız Fatih Bey’i ve yönetim kurulu üyelerini kutluyorum. Bizim markamız Darende ve Darendeli olmak. Zaten markayız söylemeye gerek yok, biz Darende’mizi bir santim ileriye götürmek için bütün mücadeleleri beraber yapacağız. Her gün sizinle beraberiz birlikte güzel şeyler yapalım. İnşallah bu sene spor kulübündeki kardeşlerimizle beraber güreşleri de yapacağız. Tekrar başkan seçilen Fatih Hocamı kutluyorum. Her zamanda Darendespor kulübünün yanında olacağım. Başkan ve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerini de bir kez daha kutluyorum” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: