TürkiyeSON - 24.09.2023 -

Malatya Ülkü Ocaklarında Şerbet Ikramı

Malatya Ülkü Ocaklarında Şerbet Ikramı

Malatya Ülkü Ocaklarından Kadir Gecesi Şerbeti…

IMG_2893

Malatya Ülkü Ocakları her kadir gecesinde olduğu gibi bu yılda vatandaşlara ve Esnafa şerbet dağıttı Soykan Meydanı,Kışla Caddesi ve Eski Belediye Meydanında açılan standlarda 3000 bin adet şerbet dağıtıldı.

IMG_2925

Karaca yaptığı açıklamada” geceye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kutlu gecenin ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyaya sevgi ve barışın tesis edilmesine vesile olmasını niyaz ediyorum. İnsani vasıfların bozulduğu, yüreklerde insanlığı saracak umumi merhamet duygularının kaybolmaya yüz tuttuğu, toplumların mutsuzluğa doğru sürüklendiği günümüzde kalpleri inanç esasları üzerine inşaa etmek, niyetleri samimiyete yönlendirmek ve tüm davranışlarımızı sevgi, kardeşlikle bütünleştirmek elzem bir hal almıştır.
Malatya Ülkü Ocakları il başkanlığı olarak aziz milletimizin ve dindaşlarımızın bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi’ni tekrar kutluyorum. Bu gecenin ülkemizin, Türk-İslâm âleminin birlik ve beraberliğine, Müslümanların dualarının kabul edilerek arınma ve affedilmelerine vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: