TürkiyeSON - 03.06.2023 -

Malatya’daki Bu Ateş Ak Parti’yi Bitirir

Malatya’daki Bu Ateş Ak Parti’yi Bitirir

Sayın Hayati Yazıcı’ya

Yazıcı, Adalet ve Kalkınma Partisi`nin kuruluş sürecinde yer alarak, partinin Kurucu Üyesi oldu. 3 Kasım 2002 seçimlerinde İstanbul Milletvekili olarak parlamentoya giren Yazıcı, Kasım 2002`den itibaren beş yıl süre ile AK Parti`nin Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

Yazıcı halen AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Kuruluştan Beri Varsınız Demekki Sayın Cumhurbaşkanı Size Güveniyor

Size Bir Anlatayım Siz Ankara’dan oturmayla Bir Heyet Yollamayla  Konuyu çözemiyorsunuz veya çözdürtmüyorlar

Bu il MALATYA

Malatya’da Mevcut Yönetim 15 Temmuzu Atlatan ve Şehirde Ne kadar Fetöcu var onlarla Geçmişe ait birlikteligi olmuş kişilerdir

Bu Şehirde Mevcut Yönetim ve Vekiller Arasında ilişkiyi bilmem Taban bunlardan rahatsız

Mevcut il Başkanınız Büyükşehirle Ticaretini geliştirmiş Halada Devam ediyor. Bu ilde MEŞALE denilen Vakıfmı dernekmi AK Partinin önüne geçmiş FETÖ gibi Vekiliniz Çıkmış Bu Derneği Savunuyor Bu ilde Yolsuzluk Almış başını gidiyor. 4_5 ay Sürmez Seçimden önce bunlar servis edilir.

Birde bu il Abdullah Gül Sevdalıları Dolu Bu ilde Eğer Haberiniz varsa bu Meşale Ak partici Gözüksede R. Tayyip Erdoğan Düşmanları Dolu Bu Şehirde hiç bir FETÖ Operasyonnu yapılmadı.

Bu Şehir böyle devam Ederse AK Partiyi yakma Ateşi bu ilden olacak Mevcut genel başkan yardımcısı Sayın Öznur Çalık Ne etlıye Ne Sütlüye karışıyor.

Bu İl Yani Malatya AK _MHP Braberliğini Bozmak İçin Bu Dernek Çok Büyük İşlere Girdiler Biri Tutsaydı Buğun Ortam Çok Değişikti Yazılamayacak olaylar dönüyor Sizlerinde burda dostlarınız var Sorun AK Parti en büyük Darbeyi Seçimlerden önce bu ilden alacak Şu an bile Bu dernek dışında kimse iş yapamaz dernek onay vermese Size Düşen Devlet şu anda Dışarda Olağan Durumdayken AK Partiye içerde kimler İhanet ediyor onu tesbit etmeniz O Koltuğun hakkını verin Yok Eğer bu ile önem vermezseniz Sizde Demek oluyor CUMHURBAŞKANINA içten bağlı değilsiniz Malatya yazılmayacak kadar büyük Ateşle oynuyor.

Her An MHP ile olan beraberliğiniz Tabanda biter Meşalenin içinde FETÖ Dahil her fraksiyon var Bunlar şu anda Malatyada kamuya Sahipler Adliye Emniyet Büyükşehir başta olmak üzere her kesime Sahipler Son Cumhurbaşkanı Malatya’ya gelmeden önce Bülent Arınç bi hafta önce Malatya’ya Geldi neden Pimi Çekilmiş bir il MALATYA elinizde Göreceğiz

VESSALAM

Malatyalı Hakkı Şenyiğit

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: