TürkiyeSON - 25.01.2021 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

Mehmet Fendoğlu MHP Kurucu Genel Başkanı, Merhum Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’i Doğumunun 103. Yılında TBMM Genel Kurulunda söz alarak andı.

Mehmet Fendoğlu MHP Kurucu Genel Başkanı, Merhum Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’i Doğumunun 103. Yılında TBMM Genel Kurulunda söz alarak andı.
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu MHP Kurucu Genel Başkanı, Merhum Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’i Doğumunun 103. Yılında TBMM Genel Kurulunda söz alarak andı. MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada; “Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli ve kutsal bir bayrağın taşıyıcısıdır. Bıraktığın mirası nesiller boyu devam ettirecek, evlatların asla seni unutmayacak, ülkücü hareket gelenekten geleceğe, lider teşkilat esaslı azimle yoluna devam edecektir. Ruhun şad olsun, mekanın cennet, doğum günün kutlu olsun Başbuğ’um.” İfadelerini kullandı.

 

TUTANAK METNİ

BAŞKAN – Sayın Fendoğlu…

MEHMET CELAL FENDOĞLU (Malatya) – Teşekkür ederim Başkanım.

Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli ve kutsal bir bayrağın taşıyıcısıdır. Bıraktığın mirası nesiller boyu devam ettirecek, evlatların asla seni unutmayacak, ülkücü hareket gelenekten geleceğe, lider teşkilat esaslı azimle  yoluna devam edecektir. Ruhun şad olsun, mekanın cennet, doğum günün kutlu olsun Başbuğ’um. (MHP sıralarından alkışlar)

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: