TürkiyeSON - 25.09.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

MGC Yönetim Kurulu yeni göreve başlayan Malatya Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir’i ziyaret etti.

MGC Yönetim Kurulu yeni göreve başlayan Malatya Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir’i ziyaret etti.

MGC’den Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu yeni göreve başlayan Malatya Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir’i ziyaret etti.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner ve Yönetim Kurulu üyeleri Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. MGC Başkanı Vahap Güner, Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü tarihinde ilk kez bir bayanın Müdür olarak atandığını belirterek “Malatya’da eğitimin kalitesini yükseltmek amacıyla çalışmalar yapılmasını bekliyoruz. Özellikle İlçeler, Kasabalar ve köylerde kapatılan köy okullarının yeniden açılması konusunda yapılan çalışmaları ilgiyle takip ediyoruz. Sayın Müdürümüze hayırlı olsun diyerek başarılar diliyoruz” dedi.

Reklam

Malatya’da güçlü bir Milli Eğitim alt yapısı bulunduğunu kaydeden Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir “Malatya eğitim sıralamasında biz zamanlar 7. Sırada iken bugün bu duruma gelmesindeki sorunları aşarak yeniden yükselen bir eğitim kalitesi için çalışıyoruz. Kapatılan okulların açılması konusunda Bakanlığımızın talimatları gereği Malatya’da da çalışmaya başladık. Örnek olarak kapatılan Beydağı Belediyesine ait binayı okula dönüştürerek eğitim döneminde açmayı planlıyoruz. Afet yönetmeliği gereği yıkılan okullarımızın yapımının tamamlanmasını bekliyoruz. Eğitim dönemine sorunsuz girerek eğitim kalitemizi yükseltmek istiyoruz. Kapatılan köy okullarının açılması içinde çalışmalara başladık” diye konuştu.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner, başarılar dilerken, Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir ise “Bugün bizleri ziyaret eden Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız Vahap Güner ve yönetim kurulu üyelerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye ifade etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: