TürkiyeSON - 29.11.2020 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

MHP BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANI İLHAN İLHANIN KURBAN BAYRAMI MESAJI

MHP BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANI İLHAN İLHANIN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Reklam
MHP ‘Lİ İLHAN’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI İLHAN: KURBAN BAYRAMININ TÜM DÜNYA’YA HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM
MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Başkan İlhan mesajında, Bayramların insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği günler olarak açıkladı.
MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan ,Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir.
Dini bir ibadet olarak kurban ise ‘Allah’a yakın olmak için takdim edilen şey’ anlamında kullanılır. Bu anlamda kestiğimiz kurbanlar bizi Allah’a daha yakın kılmaya vesile olurlar.
Kurban Bayramı, Müslümanların hem kendi aralarında hem de toplumun bütün fertleri arasında kaynaşma vesilesidir. Bu bayramda fakirler gözetilir, ihtiyaçları giderilir.
Ülkemizde son günlerde yaşanılan sıkıntılı günler ve huzurumuzu bozmak isteyen mihraklara karşı Kurban Bayramı’nın ülkemizin birlik, beraberlik ve istikrarına katkı sağlamasını yüce Allah’tan temenni ediyorum.
Bu duygular içinde mübarek Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, milletimize sağlık ve esenlikler diliyorum. Bu güzel bayramın gerek İslam dünyasına gerekse tüm dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: