TürkiyeSON - 19.04.2024 -

MHP’li Mehmet Erdoğan Datça’da Konuştu

MHP’li Mehmet Erdoğan Datça’da Konuştu

FETÖ ARGÜMANLARIYLA SİYASET YAPANLAR, PKK AĞZIYLA HAREKET EDENLER MHP’YE YOL GÖSTERMESİN!

MHP Muğla İl Teşkilatı İlçe İstişare Toplantılarına devam ediyor. Datça MHP İlçe Başkanlığının tertiplediği Ülküde Birlik ve İstişare Toplantısı çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği gözlemlenen toplantıda konuşan MHP MYK Üyesi ve Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan “Milliyetçi Hareket Partisi dün olduğu gibi bugün de önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben anlayışıyla hareket ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi ülkemiz ve milletimiz için bir çok defa kritik dönemlerde, her şeyi bir kenara bırakarak, inisiyatif almıştır. Bu tavrıyla tarihte birçok oyunu bozmuştur. Elbette bozulan oyunlardan rahatsızlık duyanlar olmuş, adeta kin kusarcasına MHP’ye saldırma hezeyanına kapılanlar olmuştur. Bu kesim her kritik dönemde olduğu gibi MHP’yi bölme gayretlerini göstermiş, terör örgütleri ile aynı safta buluşma pahasına düşmanlıklarından ödün vermemiştir. Bunu feraset sahibi aziz Türk Milleti görmektedir. Türk Milletinin ferasetine güvenmeyip, profesyonel toplum mühendislerinden aldığı suflelerle siyasi rant peşinde koşanlar dün kaybetmiştir, bugün de, yarın da kaybetmeye mahkumdur.” ifadelerini kullandı.

Konuşmasında MHP bitti diyenlere de göndermede bulunanlara seslenen Erdoğan “Efendim MHP bitti diyorlar. Yarım asırlık MHP ‘nin bittiğini söyleyenler Başbuğ hayattayken de MHP bitti diyenlerdi. Ama herkes şahittir ki onlar bitti. Tükenmişler korosunun yeni elemanları oldular. Ne gariptir ki bugün başkalarının çürük ipiyle kuyuya inenler hala bu hareketin müsveddesi olmakla övünmekten geri durmuyorlar. Gittikleri partide kendilerine yer bulamayanlar, sıfat bulamayanlar hala bu kutlu hareketin eskisi olmakla övünüp utanmadan MHP’ye ve liderimiz Devlet Bahçeli’ye söz söylüyorlar. MHP dünden daha güçlü bir şekilde dimdik ayaktadır. Siyaseti rant malzemesi olarak görenler, Milliyetçi Hareket Partisini ve mensuplarını sadece kariyer merkezi olarak görenlerle işimiz olmadı olamaz. Ülkücüler Başbuğu Alparslan Türkeş’in izinde, Lideri Devlet Bahçeli’nin emrinde, Türk Milletinin hizmetindedir.” dedi.

Konuşmasında Türk Ordusunun Afrin’de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Operasyonuna da değinen Erdoğan “ Kahraman Mehmetçiklerimiz çok başarılı bir operasyon gerçekleştiriyorlar. Bu operasyonu sulandırma gayreti içinde olan gafiller elbette bu millete hesap vereceklerdir. Allah kahraman ordumuzun yar ve yardımcısı olsun. Hepimiz bu kutlu göreve hazırız. Üzerimize düşen vazifeyi yerine getirmek için buradayız” ifadelerini kullandı.

MHP Datça İlçe Başkanı Oktay Göktaş ise yaptığı konuşmada Datça İlçe Teşkilatı olarak liderimiz Sn. Devlet Bahçeli’nin sonuna kadar yanındayız. Çünkü o Türk Miletlinin yanında. Bilgeliği ile yol gösteren, sıkıntılı süreçlerde düğümleri çözen MHP her zaman olduğu gibi bugün de Türk Milletinin umududur. Geleceğinin teminatıdır.” İfadelerini kullandı.

Datça İlçe Başkanlığının tertiplediği toplantıya MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, İl Başkan Yardımcıları; İsmail Karaşehirli, Özgür Özcan, Bahadır Arslantaş, Atilla Dingil, Ülkü Ocakları Datça İlçe Başkanı Bülent Demir, MHP Ula İlçe Başkanı Oğuz Akarfırat, MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, MHP Datça Kadın Kolları Başkanı Tuba Uysal ve çok sayıda partili katıldı.

Bülten

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.