TürkiyeSON - 23.09.2023 -

Mustafa’nın gözleri görmüyor, konuşamıyor ve..

Mustafa’nın gözleri görmüyor, konuşamıyor ve..

Doğuştan engelli olan beş yaşındaki çocuk, kendisine uzanacak yardım elini bekliyor.

 

annee1Doğuştan engelli olan beş yaşındaki çocuk, kendisine uzanacak yardım elini bekliyor. Ailesi, doğuştan birçok hastalığı olan, gözleri görmeyen, konuşamayan ve yürüyemeyen küçük Mustafa’nın bakım ve hastane masraflarını maddi durumu iyi olmadığı için karşılayamıyor. Talihsiz anne, çocuğu için yardım istiyor.

 

Beş yaşındaki küçük Mustafa’nın gözleri görmüyor, konuşamıyor ve yürüyemiyor. Aynı zamanda kalbi delik olan ve böbrek yetmezliği gibi rahatsızlıkları da bulunan Mustafa’nın ailesi, çaresizlik içinde çocuklarına uzanacak bir yardım elini bekliyor.

Battalgazi Mahallesi Göztepe Caddesinde oturan Akboğa ailesi, çocuklarının tedavi masraflarının karşılanmasını istiyor. 25 yaşındaki anne Emine Akboğa, çocuğu için sürekli endişe duyduğunu, bir dakika bile yalnız bırakamadığını söylüyor. Kalbi delik olan ve böbrek yetmezliği sorunu da yaşayan Mustafa’nın 3 yaşındaki kardeşi ise alerjik astım hastası.

 

Anne olarak elinden geleni yapmaya çalıştığını söyleyen Emine Akboğa, geçim sıkıntısı yaşadıklarını, eşinin inşaat işçiliği yaptığını, kendileri için beklentilerinin olmadığını sadece çocuklarının tedavi masraflarının karşılanmasını istediklerini ifade etti

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: