TürkiyeSON - 23.02.2024 -

Ne Yapsak Olmuyor Şevkat

Ne Yapsak Olmuyor Şevkat

OLMUYOR ŞEFKAT ÇETİN OLMUYOR. ..

İnanın ne yaptığını kendisi de bilmiyor. Amacı koltuğunu korumak. Koltuğu korumak uğruna her şeyi yapar.

Durum o kadar vahim ki il teşkilatları fes ediliyor yerine yenileri atanıyor. Yeni atanan yönetimler de değişim diyor. Onlar da hain oluyor böylelikle. . Bu keyfilik ne kadar sürer sayın Çetin? Daha ne kadar ülkücülere bu eziyeti reva göreceksiniz? Şimdi bu yaptığınız hangi ülkücülük anlayışına sığıyor? Sayın Çetin; Bu işi iyice yüzünüze gözünüze bulaştırdınız. Rezil ettiniz kendinizi ve davayı. Koskoca bir hareketi koskoca bir davayı uğrunda ölünen bir ülkücülüğü hizip hareketine çevirdiniz ya bravo doğrusu.

Yarım asırlık bir çınarı kokundan kurutmaya çabalıyorsunuz. Koltuk bu kadar tatlı diyelim bu hareketten de önemli mi? Bir de zeytinyağı gibi suyun üzerinde kalmak için o meşhur Twitter’deki tehditler de işin tuzu biberi oluyor. .. Sayın Çetin sizi o makama bu delege getirdi değil mi? Şimdi de aynı delege gidiniz diyor. O zaman yapmanız gereken delegenin kararına saygı duymak. Peki siz ne yapıyorsunuz beyefendi? Gitmem de gitmem. İyi sizi istemeyenleri buyurun partiden atın yeni yönetim atayın atadığınız yeni yönetim de sizi istemesin onları da alın görevden. Oh ne ala ülkücülük. Bu mudur ülküdaşlık? Bir de çıkıp “itler köpekler haysiyetsizler dönekler cemaat uzantıları. …” gibi bur sürü küfür hakaret. Niye bunlar? Dava için mi? Güldürmeyin bizi. Ne davası sizdeki? Koltuk davası başka şey değil sizin gibilerin tek kaygısı. Yazıklar olsun sadakati koltuk olanlara. Yazıklar olsun çıkarları için davayı kullananlara.

Sayın Çetin olmuyor. Ne yaparsanız yapın olmuyor. Bir ara gitmiştiniz yine buyurun gidin. Ne zaman bu partiye girdiniz hizip sıkıntı dert bitmedi bitmeyecek de.. Konu çok ciddi oldu bir fıkra ile noktalayayım; “Cennet ve cehennem arasına bir köprü yapılması istenmiş. Yarısını cennettekiler yapacak yarısını cehennemdekiler. Bir taraf cehennemden köprüye başlamış ortaya kadar gelmiş. Cennet tarafında bir çalışma yok. Ne oluyor diye sormuşlar. Cennettekiler ‘valla burada Balgat sakinleri yok. Bu köprü yapılmaz bizim bu taraftan’ demişler. Köprü yapması gerekenler fişleme ile uğraşıyorsunuz gönül köprüleri yıkılıyor bir bir…

Olmuyor beyler olmuyor. .. Bu kadar ülkücünün bedduasını almayın gelin…

Doğan Ay

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.