28.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Pazarcılar Odası’ndan Başkan Gürkan’a Ziyare

Pazarcılar Odası’ndan Başkan Gürkan’a Ziyare

Malatya Pazarcılar Odası Başkanı Ümit Emre, beraberinde oda yönetimi ve bazı oda üyeleri ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti. Malatya Pazarcılar Odası Başkanı Emre, KAMU-DER tarafından ‘Yılın İlçe Belediye Başkanı’ seçilen Başkan Gürkan’ı kutladı.

Malatya Pazarcılar Odası Başkanı Ümit Emre, beraberinde oda yönetimi ve bazı oda üyeleri ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Malatya Pazarcılar Odası Başkanı Emre, Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği tarafından ‘Yılın İlçe Belediye Başkanı’ seçilmesinden dolayı kutlayarak, “Türkiye Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği tarafından verilen Yılın En Başarılı ilçe Belediye Başkanı olması dolayısıyla kendisini kutlama adına ziyaretimizi gerçekleştirdik. Bu başarı EXPO 2016 Antalya Fuarı’nda Malatya’mız çok güzel bir şekilde dünyaya ve Türkiye’ye Battalgazi Belediyemiz ve Başkanımız sayesinde tanıtılmıştır. Kervansaray günleri olsun, yaptığı birçok çalışmada Malatya’mıza Malatya’nın yetiştirdiği bir evlat olarak örnek teşkil etmiştir. İnsanların gözüne, kulağına, hatta aklına hitap edebilirsiniz. Ama önemli olan insanların kalbine hitap edebilmektir. Sağ olsun başkanımız bunu çok güzel bir şekilde başarıyor. Kalp ile dil bir olduğu için halk tarafından sevilen bir insandır. Başarılarının devamını dileriz” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Pazarcılar Oda Başkanımız ve değerli yönetim kurulu üyelerinin ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Biz pazarcılarımızla dil ve gönül birlikteliği içinde olan, birbirimizi anlayan, Sivil Toplum Örgütü olarak Malatya’mızın her sokağında ses getiren bir derneğin yetkililerini ağırlamaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. İnsanlar takdir edilmek ister. Ama en büyük ödül Ümit başkanımın dediği gibi gönüllere taht kurabilmişsen, gönül cennetlerine girebilmişsen, en büyük ödül odur. En büyük ödülü sizlerden alıyoruz, bizlere gönüllerinizi açıyorsunuz. Sizlerden aldığımız güç, kuvvet, destek, bizi emin adımlarla Malatya’mızı, Battalgazi’mizi mazisine layık istikbale hazırlama noktasında gayret gösteriyor. Gerek Kamu-Der olsun, gerek diğer anket şirketleri tarafından bizlere verilen ödüllerde Türkiye’nin en önünde çıkan bir belediye olma özelliğini taşıyoruz. Bu da sizlerin bize göstermiş olduğu teveccühün sonucudur. Bu teveccühe de bizler layık olmaya çalışıyoruz. Bu arada her zaman Malatya’da, her daim sokakta olan sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok değerlidir. Sizler bizim gözümüz, kulağımız ve duyu organlarımızsınız” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.