TürkiyeSON - 27.11.2020 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

PTT’nin 180. Yıldönümü Nedeniyle Vali Baruş’a Ziyaret

PTT’nin 180. Yıldönümü Nedeniyle Vali Baruş’a Ziyaret
Reklam

PTT’nin 180. Yıldönümü Nedeniyle Vali Baruş’a Ziyaret

Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) kuruluşunun 180’ inci yıl dönümü nedeniyle PTT Başmüdürü Hüseyin Zaif ve beraberindeki heyet Vali Aydın Baruş’u makamında ziyaret etti.
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette PTT Başmüdürü Zaif, kabullerinden dolayı Vali Baruş’a teşekkür ederek kurumun işleyişi ve vatandaşlara yönelik verilen hizmetler hakkında bilgi verdi. Posta ve Telgraf Teşkilatının Cumhuriyetten önce, Milli Mücadele yıllarında ve sonraki dönemde de ulusal birlik, bütünlüğümüz için çok değerli hizmetler vermiş bir kurum olduğunu ifade eden Vali Baruş, “Haberleşmede başta olmak üzere özellikle son yıllarda bankacılık, kargo hizmetlerinde de çok büyük bir açığı kapatan değerli bir
kurumumuz. Bundan sonraki süreçte de PTT’nin yeni geliştirmiş olduğu hizmetlerle beraber çok daha gelişmiş bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğine yürekten inanıyorum. Tüm çalışanlarımızın kuruluş yıldönümünü tebrik ediyorum.” dedi. Ziyarette PTT Başmüdürü Zaif, Milli Mücadelenin 100.yılı anısına düzenlenmiş 1919-2019 yılları arasını kapsayan pul ve özel gün zarflarının olduğu kataloğu Vali Baruş’a takdim etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: