TürkiyeSON - 10.07.2020 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Reklam

 

 

Bizim ulus olarak, diğer İslam uluslarından veya diğer Müslüman toplumlardan farklarımız var. Biz ulus olarak Türk milletinin her yerde varlığını, diğer mazlum toplumlara nasıl umut olduğumuzu yüzyıllar boyunca bütün dünyaya Allah’ın izni ile hisettirdik.

 

Bir bilinmezliğin getirisi ve illaki; Allah’ın bir imtihanı diye baktığımız şu virüslü günlerin getirdiği tedbirler kapsamında, belki de ilk defa böyle bir bayram yaşayacağız. Ve istiyoruz ki; bu bayramda hep birlikte olacağımız ailemizin kıymeti ortaya çıksın, komşumuzun değerini bilelim komşumuz değerimizi bilsin.

 

İnsan diye çıkalım bayramımızdan ve bayramın mübarekliğini hisettirelim. Tekrardan tüm mazlumlara gariplere ve ümmeti İslama milleti Türke  dünyanın tüm mazlumlarına.

 

Unutmamak gerekir ki; illa biz yaşayalım diye gelmedik! Biz birlikte yaşayalım, birlikte var olalım birbirimize kardeş olalım diye geldik… geçip gideceğimiz şu yalan dünyaya.

 

Bu haslet ve inşallah insan olmanın gayreti ile uyanalım bayram sabahlarına ve bayram yeri olsun semtimiz şehrimiz, ülkemiz ve dünyamız…

 

Nice bayramlarda buluşmak ve bayramların kıymetini bilmek umudu ile…

 

Türkiyeson.com ailesi olarak Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: