17.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

‘Sabrımızı zorluyorlar’

‘Sabrımızı zorluyorlar’

Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Muzaffer Karaca, “Malatya ve güvenliğinden sorumlu başta Malatya Valiliği ve muhataplığından dolayı İnönü Üniversitesi Rektörlüğü üzerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getiremedikleri görüldü” dedi.7895

Karaca yaptığı yazılı açıklamada; “Son günlerde, tek kaygıları vatanperverlik olan vatansever üniversite öğrencilerine yönelik yapılan fiili saldırılar neticesinde kamuoyu adına: Malatya Asayişinden Kim Sorumlu? sorusunu sorma ihtiyacı hasıl olmuştur.

Malatya ve güvenliğinden sorumlu başta Malatya Valiliği ve muhataplığından dolayı İnönü Üniversitesi Rektörlüğü üzerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getiremedikleri görülmüştür.
Üniversite yerleşkesinde ve şehir merkezinde öğrencilere yapılan fiili saldırılara sağduyu ile yaklaşmamıza rağmen, yapılan saldırılar artık tahammül edilemez bir boyuta ulaşmış ve sabır sınırlarımızı zorlamaktadır. Bu eylemler karşısında bahsettiğimiz paydaş kurumların gerekli hassasiyetleri göstermediklerine tarih huzurunda şahitlik yapmaktayız.Bu günden itibaren, meşru müdafaa hakkımızı saklı tutmak kaydıyla oluşabilecek olan olayların baş müsebbipleri Malatya Valiliği ve İnönü Üniversitesi Rektörlüğüdür” dedi.www.turkiyeson.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.