TürkiyeSON - 09.12.2023 -

Sağlık Personeline Eğitim Verildi

Sağlık Personeline Eğitim Verildi

Malatya Özel Gözde Akademi Hastanesi’nde görev yapan sağlık personellerine ‘kaliteli sağlık hizmetleri’ konusunda eğitim verildi.

Kaliteli sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan hastane, çalışanlarına daha nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve farkındalık oluşturmak için eğitim programı düzenledi.
Sadece Malatya’da değil, bölgeye sağlık hizmeti sunma adına büyük bir iddiası olan hastanenin ilk eğitim programında Yönetim Danışmanı Hülya Mutlu, sağlık personellerine eğitim verdi.
Eğitim öncesi konuşan Gözde Akademi Hastanesi Müdürü Dr. Hasan Tuncer, hastanenin birinci yılını doldurduğunu ifade etti.
Tuncer, hastanenin bölgeye bir referans hastanesi kazandırılmak üzere açıldığını kaydederek, “Her doğum sancılı olduğu gibi, ilk açılışta zorlu günleri atlatıp, ondan sonrada sürdürülebilir kaliteli sağlık hizmeti verilmesi hedefleniyordu. Uluslararası kaliteli sağlık hizmeti sunmak için çalışıyoruz” dedi.
Yönetim Danışmanı Hülya Mutlu, eğitim programı çerçevesinde daha nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve farkındalık oluşturmak için ilk eğitimi verdi.
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d