TürkiyeSON - 13.08.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Sayın Bahçeli : Davetimiz var,toyumuz var,buyurun

Sayın Bahçeli : Davetimiz var,toyumuz var,buyurun

Sayın Bahçeli davetimiz var toyumuz var buyurun… “1 Kasım seçim kampanya döneminde mahallelerinde bile dolaşmaktan aciz kalmış malum isimler, birdenbire illeri gezmeye, telefonlarla değerli dava arkadaşlarımı aramaya koyuldular.” Devlet Bahçeli 1 Kasım seçim kampanyası mı vardı? Nasıl bir seçim dönemi ise sizin ve ekibinizin bile haberi var mıydı bu seçim döneminden? Haaaa. Özür dilerim iki televizyon programında görülmüştünüz o muhteşem seçim kampanyası dahilinde. . Hani bir söz vardır ” dinime söven müslüman olsa” diye.

 

Bilirsiniz değil mi bu sözü? Siz ne yaptınız da bizden istiyorsunuz? Sayın Bahçeli hangi mahalleden oy istediniz? Sahi sizin mahallenin bulunduğu Osmaniye’de sonuç ne oldu? Siz seçim bölgenizde miting yaptınız mı? Yürümekten konuşmaktan acizlerin iktidara gelmesi hayal değil de nedir? Birden bire delege parelelci olmaktan çıkıp değerli dava arkadaşınız nasıl oldu? Adaylar illeri gezerek sizin yapamadığınız propagandayı yapıyor adayların bu çabası niye sizi geriyor? Şimdi işi gücü bıraktınız ülkücüleri bir birine düşürmeye uğraşıyorsunuz.

Reklam

 

Yaptığınız bu iş size yakışıyor mu? Yazıklar olsun. Hani mahkeme kararını bekliyordunuz Mahkeme kararı verdi. Sözünü yutan tükürdüğünü yalayan birine kim niye güvensin? Bir değil iki değil yeter bizim hayallerimizle daha fazla uğrasmayın. Ister kabul edin ister etmeyin 19 Haziran’da biz Ankara’ya gidiyoruz buyurun gelin. Umarım ki salonda salon dışında ülkücü sağduyu hakim olur yaptığınız bütün oyunlar bozulur. Son 4 gün atacağınız başka iftira edeceğiniz başka küfür kalmadıysa susun size ayıracak zamanımız kalmadı. Zira ACELEMİZ VAR!!!!

 

DOĞAN AY

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: