Sayın Tarım Orman il müdürü Tahir MACİT ;

Sayın Tarım Orman il müdürü Tahir MACİT ;
Reklam

Sayın Tarım Orman il müdürü Tahir MACİT ;

-Sizinle 07.01.2020 tarihi için vermiş olduğunuz randevuya katılmak amacıyla  Şube  Başkan Yardımcımızla Makamınıza geldik. 16:30 Sularında randevu vermiştiniz. İl müdürü Yardımız Ahmet Turan KARACA Beyin odasında beklettiniz. 16:40 sularında odanıza kabul ettiniz.İçeriye İl Müdür Yardımcımız Ahmet Turan KARACA ,idari Mali İşler Şb. Müdürü Vahap bey ve Yönetim Kurulu Üyemiz İsmail KARATAŞ ile Birlikte girdik siz İsmail Karataş’a hitaben dışarı çıkmasını emrettiniz.O arkadaşımız dışarı çıktı İl Müdür Yardımcımız Ahmet turan KARACA talebiniz ne diye sorunca ben taleplerimizi  makamınıza ilettim.
İl Müdürümüz Tahir MACİT tarafıma müfettişle taleplerinizi halledemediniz mi ,basın açıklamasıyla halledemediniz mi diye beni azarlar tavırla karşıladınız basın açıklaması ile işini hallet dediniz bense Makama hiç bir saygısızlık yapmadan çıktım oradakiler de şahittir . Şunu iyi bilin ki Devlette kin olmaz Devlet vatandaşına kin ile yaklaşmaz .Oturduğunuz o makam babanızın malı değildir kin ve kasvet ile davranacak bir şansınız yoktur o makam Devletin makamıdır . 
 Ben makamınıza Şube Başkanı Sıfatıyla geldim ve taleplerimizi bildirdim. 
Sayın Müdürüm benim size hakaret etmediğim gibi sizinde  bana hakaret ederek kapıyı göstermek gibi bir haddiniz yok.
Tayin taleplerimizde Hep Sayın Valimizi önümüzde bir engel olarak gösterdiğinizi daha önceki basın açıklamamızda söylemiştim. Şimdide aynı iddiayı sürdürmekteyim şahsınızın bana tayin ve atamada haksızlık yapmadığınızı Türk Tarım Orman Sen üyelerinin de tayinini yaptığınızı ifade ettiniz. Yapmış olduğunuz bu tayinler ya arkadaşınız olduğundan  yada sağlık sorunları olduğu içindir . Bizlere sürekli Sayın Valimizi veya norm kadro fazlalığını önümüze engel olarak sundunuz. Bizim Türk Tarım Orman Sendikası  Malatya Şube Başkanlığı olarak hiç kimseden korkumuz ve çekincemiz yoktur. Sayın Valime basın aracılığıyla sesleniyorum Devleti temsilen biz Türkiye sevdalısı Kamu SEN Türk Tarım Orman Sen sendikası yöneticilerini de dinlemelerini arz ediyorum. Karşı karşıya kaldığımız bu haksız tutumdan Devletimizin bizi de dinleyeceği düşüncesiyle saygılarımı sunuyorum.
Kamuoyuna arz ederim.
                                                                                                                                                                                 Cumali SEVİM
                                                                                                                                                                        TÜRK TARIM ORMAN-SEN
                                                                                                                                                                            26 nolu Şube Başkanı
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: