27.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

(Sayın Valim 2) Malatya’nın İlk Sorunu Kaysı Değildir

(Sayın Valim 2) Malatya’nın İlk Sorunu Kaysı Değildir

”Sayın Valim 2” yazmamım Nedeni Sizden Öncede Göreve Gelen Valimize Yazmıştım.

Fakat O Valimiz Takdirini Değişik Kullandı Eğer Giden Valimiz Biraz Kendi Makamını Kullanmış Olsaydı, Bugün Size Yazacaklarım Evet Acil Sorun Sizin Dediğiniz Gibi Kaysı Sorunudur.

Daha Önce Bulunduğunuz İlde Fındık İçin Kurduğunuz Ekiple Malatya Kaysısı İçin de Acilen Tedbir Alınıp Kaysının Asıl Değerini Bulması ve Üreticinin Alın Terinin Karşılığını Alması İçin Gerekli Adımların Atılması Olduğundan Bu Yazıyı da Yazmama Gerek Yoktu.

Sayın Valim Malatya’nın ACİL konusu Birinci Sırada Olan Kaysı Değildir Bilmem Size Buraya Geldiğinizde Malatya’yla İlgili Bir Rapor Sunuldumu Devlet Geleneği Usülü Sunulması da Lazımdır. Fakat Gördüğüm Kadarıyla ÇOK Eksik ve İLK Sıra Atlatılmış Malatyanın Acil İlk Sıra ve İVEDİ bir Sorunu Var Eğer O sorun Çözülürse Malatya Çok Rahat Edecek Bunu Belki Mevcut Siyasiler de Söylememiş Olabilir Fakat Eğer çok Acil Bu sorunu Çözecek Gerçek Bir Komisyon Kurarsanız Liyakatlı Olanlardan Malatya Halkı Size Minnettar Olacaktır.

Belki de Bu Yazımda Size Valilik Basın İLETMEYEBİLİR Eğer önce Valilik deki Ekibinizi Kendiniz Belirlerseniz İlerde Sıkıntı Çekmezsiniz Alışkanlık Olmuş veya Bu Ekip Rahat Gelen Vali Nasıl Olsa Bizimle Çalışacak Diye Ama Sayın Valim Siz Önemli Olan Önce Valilikte Çalışacağınız Ekibi Kendi Güveneceğiniz Bir Ekip Kurun Gerisi Gelir Tekrar Yazıyorum Malatya’nın ACİL Konusu İlk Sırada KAYSI Değildir Size Bir Ayetle Sözümü Bitireyim Velev ki Ben Yanlış veya olayı Saptırım Bu AYETE mealen Takdir sizin Diyanet Vakfi (49/HUCURÂT-6: Ey iman edenler! Eğer bir fâsık size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa kötülük edersiniz de sonra yaptığınıza pişman olursunuz.).

VESSALAM

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.