TürkiyeSON - 07.06.2023 -

Selvili otoparkta ihale zamanı

Selvili otoparkta ihale zamanı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karabağlar’a hizmet verecek 160 araç kapasiteli Selvili Yeraltı Otopark’ı için 11 Nisan Çarşamba günü ihaleye çıkıyor.

Kentteki otopark ihtiyacını gidermek üzere atağa kalkan İzmir Büyükşehir Belediyesi son olarak Karabağlar Selvili Yeraltı Otopark’ı için ihaleye çıkıyor. Bölgenin işlevsel anlamda yoğunluğu gözünde bulundurularak projesi hazırlanan otoparkın ihale tarihi, 11 Nisan saat 10.00 olarak belirlendi. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar İzmir Büyükşehir Belediyesi Halkapınar Ek Hizmet Binası Yapım İhaleleri Dairesi Başkanlığı Üst Yapı Yapım İhaleleri Şube Müdürlüğü adresine elden teslim edilebilecek veya iadeli taahhütlü posta yoluyla gönderilebilecek. İhalenin şartnamesine ise www.izmir.bel.tr adresinden ulaşılabilecek.

160 araçlık olacak

Karabağlar Selvili mahallesinde toplamda 4 bin metrekare alanda oluşacak yeraltı otoparkı, iki kat ve 160 araç kapasitesine sahip olacak. Yeraltı otoparkı ile birlikte bu bölgeye bir de meydan kazandırılacak. Parkın üst kısmında oluşturulacak bu meydan, gölgelikli oturma alanları, hareketli ve durağan su elamanları, binayla bütünleşen ağaç konsepti, tören alanı, heykeli, özel aydınlatma ve özenle seçilen malzemeleriyle Karabağlar’a ayrı bir renk katacak.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: