25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

‘Sorumluluğumuz büyük’

‘Sorumluluğumuz büyük’

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, MASKİ genel müdür yardımcıları ve MASKİ daire başkanları ile birlikte Kale İlçesi’ni ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

“Sorumluluğunuz Büyük”

466MASKİ Genel Müdürü Dr. Özdemir, ilk olarak Kale Kaymakamı Ferhat Sinanoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Kaymakan Sinanoğlu, “Malatya’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte MASKİ yeniden yapılandı ve MASKİ’nin sorumluluk alanı genişledi. 495 Mahalle var. Allah yardımcınız olsun. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, kaymakanlık ziyaretinin ardından Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir’i ziyaret etti. Başkan Akdemir, “MASKİ’nin ve sizin performansınızı çok beğeniyorum. Yaptığınız işler çok güzel. Vatandaşlarımız hizmetlerden memnun. İlçemizin alt yapısı olmadığı için bizlere daha çok iş düşüyor. Bizler koordineli bir şekilde istişare ederek yerinden çözümde yanayız. Bu işlerin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Kale’yi belli bir yere getirmek için uğraşıyoruz” dedi.

Dr. Özdemir: Çözümden Yanayız

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir ise, Malatya genelinde imkanlar doğrultusunda MASKİ’nin yapmış olduğu çalışmaları yerinde incelediğini ifade ederek, “Ekip çalışmasını ve birlikte olmayı önemsiyoruz. MASKİ olarak bizlerde çözümden yanayız. Yerinden tespit için ilçe belediyelerle sürekli koordinasyon halinde olmalıyız. Kale İlçesi’nin sorunlarını programımıza aldık. Çalışmalarımız devam ediyor. Özellikle Kale merkezindeki kanalizasyon sorununu bu yıl içinde çözmeye çalışacağız. Önümüzdeki yıllardan itibaren de mahallelerdeki sorunları çözmeye başlayacağız” dedi.

MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir son olarak MASKİ Kale Şube Şefliği’ni ziyaret ederek personel ile bir süre görüştü. İlçede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Dr. Özgür Özdemir, “Yaz Kış demeden zor şartlarda çalışan mesai arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.