TürkiyeSON - 29.11.2020 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

TRT VE KİMSESİZ ÇOCUKLAR

TRT VE KİMSESİZ ÇOCUKLAR
Reklam

TRT Kanalları Artık bir Çeki Düzen vermek gerekiyor! Geçen Yıllar Birkaç Diziyle Gündeme geldi. Onlarda Ayrılarak Diğer Kanallara Geçince TRT 1 Özellikle çok izlenen Kanal anlamsız birçok programla devam ediyor. Aslında İyi bir Yönetimle Milli bir Anlayışla Yeniden Düzenlenmeli. Aktif Hale getirilmelidir. Bir Holding den Başka Holdinge Geçen TV ve Basın Geçmişi aratmaya başladı. Diğerinin Kıblesi Belliyken Mevcut Yenisinin Kıblesi de belli olmaz bir Hal almıştır Bildiğimiz Kadarıyla en son İletişim Başkanlığına Bağlı TRT 1 de Diğer Bazı TV’lerin Her gün Aynı anlayışa bağlı bazen içine bir veya iki değişik anlayışla yaptıkları Programlara Karşılık Milli Menfaatleri Ön Planda Tutan Yazar Emekli Komutanlar Prof lar Doçentler Akademisyenler tespit edilmeli. Yeni yüzlerle Yeni programlar düzenlenmelidir.

Yine 2000 yıllık Geçmişimizle ilgili Yeni Diziler ve Belgeseller Hazırlanmalıdır. Dinimizi Toprak Sevgisini Millet Bütünlüğünü anlatacak Hatipler bulunup bunlarla Programlar yapılmalı. Özellikle TC Devleti Kurulmadan Osmanlı Devletinin Nasıl yönetildiği O Kadar Eyaletlerden Osmanlı Hanedanın Nasıl Haber Aldığını O Eyaletlerden Osmanlı Devletine Gönüllü olarak Nasıl Askerlerin Geldiğini Eyaletlerin Hanedana nasıl Bağlı olduğunu Hanedan içinde ve Eyaletlerden de Nasıl Hainler yetiştirildiğini Bunların Hangi emellerle kandırıldığını Buna Karşı Osmanlı İstihbaratlarının O Kadar Eyaletlerde Nasıl başarılı olduğunu Anlatan Program ve Dizilerin Ön Plana Çıkararak Yeni Neslimizi en azından bunlarla İçeriden ve Dışarıdan şu an yapılanlara karşı bir Uyarı hatta Uyandırma Merkezi Haline getiren Bir Kurum Haline gelmesi için biran önce TRT 1 Başta olmak üzere bütün TRT Kurumları biran önce Düzene kavuşmalıdır.

Sayın iletişim Başkanına bir Sözümüzde Yetim ve Kimsesiz Çocukların yetiştirildiği yerlere bir el atılması Bunu Cumhuriyet kurulduğundan beri pek fazla gelen yöneticilerden ilgilenen olmadı.
Bu kimsesiz Çocuklar hangi Bakanlığa bağlıysa yaşı ergenlik çağından sonra hangi konuya meyilli ise O konuda eğitilmeli, bu çocuklar bu Vatana kazandırılmalıdır. Buradan da Hem TV’lere Hemde Vatan Sattı Hatlarına Gençlerimiz yetiştirilmelidir.

Umarım Kısa Zaman içerisinde Bu konulara da el atılır. Zaman eskisi kadar Fazla Cömertçe kullanılamaz. TRT ya Milli olsun veya artık onuda özelleştirin Unutmayın TRT Hala Birilerinin Başbakan yardımcısı iken kurduğu Çekirdek Kadrosu bulunmaktadır. bu her kurumda aynıdır. İçeri temiz Olmadan Dışarıdakine söz kavuşturmanın anlamı yoktur Dışarıdakiler öyle bir düzenle çalışıyorlar Sizin gördünüz büyük Şehirler Ya Diğer Şehirler

Kayseri ötesi gördüğünüz gibi değil bu yaklaşık 10 yılı geçiyor. Merkezi sistem bu konunun üstünde durmalıdır. Aksi halde geçmişte yaşananlardan daha büyük sıkıntılar doğurur.
Uyku yarı ölümdür,Uyanma Zamanı çoktan geçti. Uyumamak lazım!

Toprağı namus bilenlere…

Vesselam

ANKARALI ASKER

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: