19.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Tüfenkçi: Bizim derdimiz Malatya’nın büyümesi

Tüfenkçi: Bizim derdimiz Malatya’nın büyümesi

Bülent-Tüfenkci

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçim kapsamında Yeşilyurt ilçesine bağlı Göktarla, Kırkpınar, Tohma, Karahan ve Gözene mahallelerini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Onlar konuşur, AK Parti yapar” dedi. Polat, AK Parti’nin siyaset anlayışında yapacağını söylemek olduğunu ifade ederek, “Bizler nöbetteyiz, asıl sahibi millettir. Bu partiyi millet kurup, iktidara taşıdı ve bugün bu kadar güçlü kılan millettir. 7 Haziran’da yapılacak olan seçim, Türkiye’nin en önemli seçimidir. 2002’den önce ekonomiyi yönetmesi için Amerika’dan ithal bakan getirdik. Ama AK Parti geldi ve IMF’ye borcunu ödedi ve 5 milyar dolarda borç veren bir ülkeyiz” diye konuştu.
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, 7 Haziran’da tarihi bir seçim yapılacağını ifade etti. Tüfenkci, vatandaşların önemli bir karar vereceğini kaydederek, “7 Haziran Türkiye için çok önemli bir dönüm noktası olacak. AK Parti’nin karşısında HDP, PKK, CHP, MHP, paralel topyekun bir arada olmuş. Maksat AK Parti tek başına iktidar olmasın, koalisyon gelsin ve istediklerini yapmak istiyorlar. Bir takım insanlarımız bu oyunu göremiyor. Türkiye’nin gelmiş olduğu konum ortada. İstikrarın sürmesi adına kullanılacak her oy büyük önem taşıyor” ifadelerine yer verdi.
“BU DAVA, MİLLETİN DAVASI”
Milletten başka dayanacak güçlerinin olmadığını diler getiren Tüfenkci, “Halkla birlikte, halkın çizdiği istikamette yürüyoruz. Türkiye’nin macera yaşama lüksü yok, hele de Malatya’nın hiç yok. Bizler hizmetimizle, yaptığımız eserlerle övünüyoruz. Biz, yaptığımız hizmetleri ve eserleri anlatıyoruz. Burada geldiklerinde MHP’ye sorun, ’3,5 yıl iktidardaydınız, siz hangi yolumuzu düzelttiniz, hangi yolu duble yaptınız, hangi hastaneyi kazandırdınız?’ Burada geldiklerinde ne yaptıklarını sorun. Bu projeleri niye yapamadılar? Malatya’ya hangi okulu, üniversiteyi kazandırdılar? Allah nasip ederse bir devlet üniversitesi daha yapacağız. Bizim derdimiz, sevdamız Türkiye’nin, Malatya’nın büyümesi. Bu dava, milletin davası ve milletin davası şahıslarla ölçülemez” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.