TürkiyeSON - 19.05.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Vatandaş derdini anlattı

Vatandaş derdini anlattı

Battalgazi Belediyesi tarafından bir Halk Günü daha gerçekleştirildi. Halk Günü’ne katılan vatandaşlar, sorun ve taleplerini Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sayın’a ilettiler

Battalgazi Belediyesi tarafından iki haftada bir gerçekleştirilen Halk Günü, Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda yDSC_7956apıldı.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın il dışında olması nedeniyle vatandaşların sorunlarını, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sayın dinledi.

Reklam

Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sayın, Battalgazi Belediyesi olarak iki haftada bir Halk Günü düzenleyerek, vatandaşları sorun ve taleplerini dinlediklerini söyledi.

Sayın, vatandaşların kendilerine ilettikleri sorun ve talepleri ise, belediyenin imkânları ve öncelik sıralamasına göre çözme gayreti içinde olduklarını kaydetti.

Halk Günü’ne katılan vatandaşlar da, ağırlıklı olarak iş ve yardım talebinin yanı sıra ikamet ettikleri mahallenin sorunlarını dile getirdiler

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: