TürkiyeSON - 26.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Yürüyüş Yolları Kauçuk Malzemeyle Kaplandı

Yürüyüş Yolları Kauçuk Malzemeyle Kaplandı

Elazığ Belediyesi vatandaşların sağlıklı-modern ve rahat koşullarda spor yapmalarına olanak sağlamak amacıyla kentin farklı noktalarında başlattığı yürüyüş yollarının kauçuk malzeme ile kaplanması çalışmalarına devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşların daha rahat ve keyifli spor yapmaları amacıyla başlatılan kauçuk zemin kaplama çalışmaları birçok noktada tamamlandı. Daha önce kauçuk serim çalışmaları tamamlanan Üniversite Koşu yolu, Mustafa Temizer Caddesi, Karşıyaka Mahallesi, Cahit Dalokay Caddesi gibi noktaların yanı sıra Malatya Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi ve Doğukent Mahallesi’nde yer alan park-yürüyüş ve spor alanları, EPDM kırmızı dökme kauçuk zeminle kaplanarak halkımızın hizmetine sunuldu.

Elazığ belediyesi Basın-Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada halkımızın daha sağlıklı ve keyifle spor yapmaları için Şehrin farklı noktalarında bulunan park ve yürüyüş alanlarında ihtiyaçlar doğrultusunda EPDM Kırmızı kauçuk dökme çalışmalarının devam edeceği kaydedildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: