TürkiyeSON - 09.12.2023 -

‘Seçimleri önemsiyoruz’

‘Seçimleri önemsiyoruz’

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci, “Türkiye, bölgesindeki mazlumlara, mahrumlara, yetimlere umut kapısı olmuştur” dedi.

‘Seçimleri önemsiyoruz’

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci, “Türkiye, bölgesindeki mazlumlara, mahrumlara, yetimlere umut kapısı olmuştur” dedi.

Türkiye’de yapılacak olan genel seçimin mazlumların umudu olması açısından önemli olduğunu dile getiren Bülent Tüfenkci, “Genel seçimi mazlumların ve yetimlerin umudu olması açısından önemsiyoruz. Bu sadece Türkiye coğrafyasında yaşayan insanları yakından ilgilendiren bir seçim değil, Ortadoğu ve Balkan coğrafyasındaki insanlarda Türkiye’deki seçimlerle yakından ilgileniyor. Bunun sebebi de; Türkiye, bölgesindeki mazlumlara, mahrumlara, yetimlere umut kapısı olmuştur. AK Parti iktidarı döneminde kurucu genel başkanımız, Başbakanımız, şimdiki Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Başbakanımız sayın Ahmet Davutoğlu’nun etkili ve tarihin misyonuna uygun olarak Türkiye’nin Ortadoğu’nun politikalarını geliştirmesi neticesinde, oradaki yaşayan haklarında gönüllerinde Türkiye ve AK Parti yer etti” ifadelerini kullandı.

BİRÇOK MAĞDURİYET VAR

İHH Malatya Şube Başkanı Ömer Derin ise, “İnşallah önümüzde dönem Malatya, Türkiye ve bölgemiz açısından uyumlu ve güzel bir dönem olur. Malatya’dan da bu anlamda uyumlu bir milletvekili ekibinin oluşacağını ümit ediyoruz. Hem uyumlu hem de üretken bir ekibin oluşması en büyük temennimiz. Çünkü önümüzdeki dönemde bizleri birçok problem bekliyor. Özellikle de bizi ilgilendiren, çalışmalarımızla ilgili olan problemlerimiz söz konusu. Hemen yanı başımızda devam eden savaşlar ve dünyanın dört bir yanında olan zulümler neticesinde birçok mağduriyetler söz konusu. Biz, Bülent Bey’in geçmişten beri bu hassasiyetinin farkındayız. Umarım mecliste Malatya’mızı temsil eder ve temsil ederken bu hassasiyetleri meclise taşır” diye konuştu. turkiyeson.com.bülten

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d