TürkiyeSON - 18.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Zabıta Müdürlüğü’nden Dönerci ve Tatlıcılara Sıkı Denetim

Zabıta Müdürlüğü’nden Dönerci ve Tatlıcılara Sıkı Denetim

Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile birlikte şehir merkezindeki tüm dönerci ve tatlıcıları denetledi.

Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne bağlı ekipler, şehir merkezinde döner ve tatlı satan işletmelerde hijyen ve ruhsat denetimi yaptı.

Gerçekleştirilen denetimlerde kurallarına uymayan işyerlerine uyarı ve cezai işlem uygulandı.

Vatandaşların sağlığı için rutin denetimlerin aralıksız devam ettiğini ifade eden yetkililer, “Adıyaman Belediyesi olarak halkımızın sağlığını ciddi şekilde önemsiyoruz. Bu amaçla vatandaşlarımızın güvenilir ve sağlıklı ürünler tüketebilmesi için denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Denetim yaptığımız işyerlerinde hijyen, personel temizliği ve ruhsat gibi konularda hassasiyetle incelemelerde bulunup, kurullara uymayan işyerlerine gerekli uyarı ve cezai işlemler uyguluyoruz. Bundan sonraki süreçte de vatandaşlarımızın sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetimlerimiz aralıksız sürecek” diye konuştu.

Adıyaman Belediyesi’nin sıklıkla gerçekleştirdiği denetimlerden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise Adıyaman Belediyesi yetkililerine ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: